MOMOS Butik İptal ve İade İşlemleri

İndirimli veya Kampanyalı Ürünlerde İade Kabul Edilmemektedir.

Tüm iade işlemlerinde fatura ibraz edilmesi zorunludur.

Tüketici Kanun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 gün içerisinde, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerin aşağıda yazılan kurallar çerçevesinde Değişim ve İade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ürünün etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürün zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.
  • Ürünlerin tüm aksesuarları ve ambalaj malzemeleri ve yanında gönderilen hediyeler de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiçbir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.
  • Tarafımızca hassasiyetle yapılan kontroller sonucu size gönderilen ürünlerde; parfüm kokulu, lekeli, yırtık, sökük, yıkanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İçerisinde faturası olmayan ürünler kabul edilmeyecektir.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün sizlere mail yoluyla bilgilendirme yapılır.

Bankanızın satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza iadenizi gerçekleştirmesi 5 ile 14 iş günü sürer.

*Değişim ve İade işlemlerinin kargo ödemesi müşteriye aittir.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün, tarafımızca incelenerek iadesine engel olan bir durum olmaması koşulunda iade işleminiz başlatılacaktır. Yapmış olduğunuz alışverişte Sanal Pos kullanımı olursa sanal pos üzerinden kullanılan Kredi/Banka kartına yapılacaktır.

Momos Menü
Kapat

Sepetim

Kapat

Favorime Ekle

Son Gezdiklerim

Close

Sizi burada görmek çok güzel!

E-posta adresinize bir şifre gönderilecektir.

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve şurada açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.gizlilik ilkesi.

Zaten bir hesabınız var mı?

Kapat

Kapat

Kategoriler